یک پیروزی نصیب نونهالان کوره محمودآباد

پرشین دروازه غار پرشین کوره محمودآباد
بازی سوم روز دوم میان دو تیم پرشین کوره محمودآباد و پرشین دروازه غار در رده نونهالان برگزار شد. پیش از مسابقه بازیکنان کوره محمودآباد با لباس آبی و دروازه غار با پیراهن سفید و شلوارک قرمز به سمت تماشاگران آمدند و تشویق شدند و آخرین نرمش ها را برای حضوری قوی در زمین انجام دادند و آخرین صحبت های مربی شان نیز بدرقه راهشان شد تا بتوانند پیروز دیدار باشند.
بازی با سوت داور آغاز شد. در ابتدا شاهد حملاتی از سوی مهاجمان کوره محمودآباد بودیم. همین حملات به خطایی پشت محوطه هجده قدم به سود تیم پرشین کوره محمودآباد منتهی شد و بازیکنان کوره با استفاده از این موقعیت، ضربه کاشته ای را به دست آورند، اما این ضربه با اختلاف کم از بالای دروازه به بیرون رفت.
در اواسط  نیمه اول بازی نخستین گل به سود پرشین کوره محمودآباد زده شد که این گل با دریبل مدافعان دروازه غار میسر شد.
در ادامه پرشین دروازه غار حملات خود را افزایش داد و توانست ضربه آزادی را از حریف خود بگیرد. اما این توپ نیز از کنار دروازه به بیرون رفت. در اواخر نیمه اول نیز گل دوم برای کوره محمودآباد به ثمر رسید و بدین ترتیب فرصت جبران گل خورده برای تیم دروازه غار سخت تر شد.
نیمه دوم بازی نیزآغاز شد و کوره محمودآباد فرصت های خطرناکی را بر روی دروازه  دروازه غار ایجاد کرد که با واکنش تماشایی دروازه بان دروازه غار رو به رو شد. بازی با حملات دوم ادامه می یابد و گل سوم کوره محمودآباد نیز از خط دروازه تیم حریف عبور می کند، اما این موقعیت به علت قرار گرفتن بازیکن حریف در خط آفساید، مردود اعلام می شود.
در نهایت بازی با نتیجه ۲:۰ به سود کوره محمودآباد پایان می یابد و شانس صعود برای کوره محمودآباد افزایش می یابد.

 

برای آگاهی از تازه ترین خبرها و عکس ها به کانال باشگاه پرشین مراجعه کنید:
http://www.telegram.me/persiansportsclub
برای دریافت عکس ها و فیلم های اختصاصی صفحه اینستاگرام باشگاه را ببینید:
http://www.instagram.com/persian.sports.club
پخش زنده بازیها در:
live.sosapoverty.org

پاسخ دهید