نونهالان گرگان سه امتیاز از شهرری گرفتند

در روز دوم از مسابقات، چهارمین مسابقه بین دو تیم شهر ری و گرگانی ها برگزار شد.در ابتدای بازی شور و هیجان بر بازیکنان غلبه کرده و توپها یکی پس از دیگری بدون ثمر می مانند.مهمترین اتفاق این مرحله شوتی بود که شماره ده گرگان به بیرون فرستاد.پس از آن نیز مجددا این گرگانی ها بودند که ضربه ای را راهی دروازه حریف کردند.اولین حرکت جدی تیم شهر ری در اواخر نیمه اول انجام شد که آن هم بدون نتیجه ماند.نیمه اول بدون گل به پایان رسید.
در ابتدای نیمه دوم این شهر ری بود که با حرکتی تیمی از میانه میدان خلق موقعیت کرد که دروازه بان حریف با خروج مناسب خطر را دفع کرد.پس از آن گرگانی ها مجددا مالکیت توپ و میدان را در دست گرفتند و دو موقعیت خطرناک ایجاد کردند، اما باز هم در گلزنی ناتوان ماندند.
چیزی به پایان بازی نمانده بود که گرگانی ها صاحب یک ضربه آزاد شدند، ضربه خطرناک و محکم نواخته شد بطوریکه دروازه بان شهر ری نتوانست آن را بطور کامل در تصاحب خود درآورد و توپ به درون محوطه برگشت داده شد. در شلوغی جلوی دروازه بود که گرگانی ها بالاخره از موقعیت استفاده کردند و موفق به گلزنی شدند.
دقایق پایانی بازی بدون اتفاق خاصی سپری شد و در نهایت گرگانی ها به پیروزی یک بر صفر دست یافتند و سه امتیاز را از آن خود کردند.
در انتهای بازی بازیکنان دو تیم به سمت تماشاگران رفته و به صورتی دوستانه بایکدیگر دست دادند.

پاسخ دهید