پرشین کرمانشاه و مشهد به تساوی رسیدند

پرشین کرمانشاه پرشین مشهد
سومین دیدار لیگ پرشین بین تیم های نوجوانان پرشین کرمانشاه و پرشین مشهد برگزار شد. در آغاز این دیدار دو تیم در حرمتی شایسته با پلاکاردهایی که در دست داشتند، شعار تیم خود را به نمایش گذاشتند. شعار تیم کرمانشاه این بود: ما بر آنیم تا تور دروازه تاریکی را با توپی از جنس نور بشکافیم و اما شعار پرشین مشهد: زندکی سالم و بدون اعتیاد حق همه کودکان است.
پس از خوش و بش دو تیم، داور سوت آغاز بازی را زد که با برتری نسبی تیم مشهدی دنبال شد و با یک پاس در عمق مهاجم این تیم صاحب موقعیت شد که با دفع خوب دروازه بان نتیجه کماکان بدون گل باقی ماند.
بازیکنان مشهد به حملات خود ادامه دادند و یک ضربه سنگین را از بالا دروازه کرمانشاه به بیرون زدند. در اواخر نیمه اول دو موقعیت پیاپی برای دو تیم به وجود آمد که با بی دقتی مهاجمان از دست رفت و این نیمه کلی در بر نداشت. نیمه دوم با سوت داور توسط بازیکنان پرشین کرمانشاه شروع شد. در ابتدای این نیمه برخورد توپ با یکی از بازیکنان کرمانشاه چند لحظه بازی را متوقف کرد.
در اواسط این نیمه بازیکن شماره ۹ مشهد میلاد با تکنیک منحصر به فرد خود چند بازیکن را از پیش رو برداشت اما موفق به باز کردن دروازه حریف نشد.
در ادامه هم هیچ یک از دو تیم موفق به کار خاصی نشدند تا اولین تساوی این رقابت ها با نتیجه صفر صفر رقم بخورد.

 

برای آگاهی از تازه ترین خبرها و عکس ها به کانال باشگاه پرشین مراجعه کنید:
http://www.telegram.me/persiansportsclub
برای دریافت عکس ها و فیلم های اختصاصی صفحه اینستاگرام باشگاه را ببینید:
http://www.instagram.com/persian.sports.club
پخش زنده بازیها در:
live.sosapoverty.org

پاسخ دهید