گزارش فینال نونهالان

زنجان و کوره محمودآباد

فینال رده سنی نونهالان بین دو تیم پرشین زنجان و پرشین کوره محمودآباد در بازی سوم روز آخر مسابقات برگزار شد. بازی بسیار دیدنی و پرهیجان برگزار شد. نیمه اول این بازی با اینکه با حملات پیاپی هر دو تیم و درخشش تمام بازیکنان همراه بود ولی گلی در بر نداشت و با تساوی به پایان رسید.
نیمه دوم بازی نیز با هیجان بیشتری از سر گرفته شد تا اینکه بالاخره طلسم گل نزدن ها شکسته شده و شهرام شیرمحمدی ، شماره ۵ ریز نقش زنجان، گل برتری تیم خود را به ثمر رساند. این بازی با نتیجه ۱ بر ۰ به سود پرشین نونهالان زنجان به پایان رسید و با اینکه هر دو تیم استحقاق قهرمانی را داشتند اما این تیم پرشین زنجان بود که مقام قهرمانی رده سنی نونهالان اولین لیگ پرشین جمعیت امام علی را از آن خود کرد.
در پایان بازی احسان ملکی از زنجان، داوود حیدری از کوره محمودآباد به عنوان بازیکن فنی و امیر سعیدی از زنجان و محمد مرادی از کوره محمودآباد به عنوان بازیکنان اخلاق معرفی شدند. همچنین پایان این بازی با اهدای جام قهرمانی به تیم پرشین زنجان همراه بود. همچنین حسن حسنی از پرشین نونهالان کوره محمودآباد با ۷ گل زده به عنوان آقای گل این دوره از مسابقات شناخته شد.

 

پاسخ دهید