گزارش فینال نوجوانان

دروازه غار و فرحزاد

در بازی آخر روز ششم مسابقات، فینال رده سنی نوجوانان، دو تیم قدرتمند پرشین نوجوانان دروازه غار و فرحزاد در مقابل هم صف آرایی کردند.
هر دو تیم با تاکتیک و هدف مشخص یعنی گرفتن مقام قهرمانی وارد زمین شده بودند و بازی با حساسیت خاصی پیش می رفت. در دقایق میانی نیمه اول اسماعیل، شماره ۶ فرحزاد با یک ضربه دیدنی تور دروازه تیم دروازه غار را به لرزه در آورد و اولین گل تیم خود را به ثمر رساند. بازیکنان دروازه غار با خوردن این گل تلاش خود را برای زدن گل تساوی بیشتر کردند تا اینکه در دقایق پایانی این نیمه گل تساوی خود را توسط یعقوب پیمان به ثمر رساند.
شروع نیمه دوم با ضربه ناگهانی و بسیار دیدنی یعقوب پیمان ، بازیکن گلزن این تیم ، همراه بود که در عین ناباوری وارد دروازه شد و گل دوم خود و تیمش را به ثمر رساند. این بازیکن چند بار دیگر نیز با ضربات سهمگین خود دروازه فرحزاد را با خطرات جدی رو برو کرد. بازی همچنان ادامه داشت که پیمان صحراگرد از تیم دروازه غار توانست پاس زیبای هم تیمی خود را به گل سوم تیمش تبدیل کند تا تیم را به قهرمانی نزدیک و نزدیک تر کند. در دقایق پایانی این بازی پر هیجان یک پنالتی برای فرحزاد گرفته شد که توسط میلاد تقوایی به گل تبدیل شد و در همین لحظه سوت پایان بازی توسط علیرضا فغانی داور بین المللی فوتبال زده شد و تیم دروازه غار مقام قهرمانی رده سنی نوجوانان اولین لیگ پرشین جمعیت امام علی (ع) را از آن خود کرد.
در پایان این بازی پیمان صحراگرد از دروازه غار و رحمت حیدری از فرحزاد به عنوان بازیکنان فنی و یعقوب پیمان از دروازه غار و علیرضا کاظمی و مجید نظرپور از فرحزاد به عنوان بازیکنان اخلاق معرفی شدند.
پس از پایان این بازی جام قهرمانی به تیم دروازه غار داده شد و جواد آهنگر از پرشین نوجوانان دروازه غار با ۶ گل زده به عنوان آقای گل لیگ پرشین معرفی شد. یکی از لحظات زیبا در لحظه اهدای جام قهرمانی به تیم دراوزه غار، تشویق بازیکنان فرحزاد بود که درس اخلاق را تمام حضار می داد.

 

پاسخ دهید