کلیپ معرفی پرشین دروازه غار

تیم فوتبال کودکان تحت حمایت خانه علم دروازه غار وابسته به جمعیت مستقل امداد دانشجویی – مردمی امام علی، هر هفته روزهای سه شنبه و جمعه در این محله تمرین های خود را انجام می دهد.

 

کلیپ معرفی پرشین دروازه غار در youtube

کلیپ معرفی پرشین دروازه غار در آپارات

 

خانه ایرانی دروازه غار

دومین خانه ایرانی جمعیت امام علی (ع) در راستای حمایت از کودکان محروم از تحصیل در سال ۱۳۹۰ در محله دروازه غار تهران برپا شد. این خانه از همان روز نخست فعالیت، به ارائه خدمات امدادی به نزدیک به ۱۰۰  کودک کار و خیابان پرداخته است. این کودکان در طول هفته با مراجعه به این خانه ایرانی به تحصیل می پردازند و یک وعده غذای رایگان می خورند. همچنین در این خانه برنامه های آموزشی فرهنگی، هنری و ورزشی برای کودکان دایر می باشد. در ضمن با همکاری کمیته بهداشت و درمان جمعیت، خدمات درمانی و روان شناسی نیز به کودکان و خانواده های تحت پوشش این خانه ارائه می شود. اغلب کودکان مراجعه کننده به این خانه، از کودکان کار و خیابان می باشند و برخی از آنها نیز از مهاجرین کشورهای همسایه هستند.
آدرس: تهران، خیابان مولوی، میدان محمدیه، به سمت چهارراه مولوی، خیابان قاسمی، کوچه عرب دفتر، کوچه عظیم زادگان، کوچه چاوشی، پ۱۰٫

تلفن: ۰۹۳۹۶۰۰۷۱۷۸ -۵۵۱۶۸۴۰۱

جمعیت امام علی (ع)

جمعیت هوشمند و مستقل امداد دانشجویی – مردمی امام علی (ع) یک سازمان مردم نهاد، مستقل، غیر دولتی و غیر سیاسی دانشجویی – مردمی می باشد که در سال ۱۳۷۸ با هدف شناخت و کاهش با هدف کاهش معضلات اجتماعی و نیز امداد رسانی به نیازمندان به خصوص کودکان و زنان تاسیس شد. این جمعیت دارای مجوز فعالیت کشوری از وزارت کشور ایران و دارای شماره ثبت ۱۹۰۶۱ در ایران و همچنین دارای مقام مشورتی در شورای امور اقتصادی – اجتماعی سازمان ملل متحد می باشد. موسس و تئوریسین اندیشه ها و طرح های این جمعیت آقای شارمین میمندی نژاد بوده اند.
همچنین این جمعیت با نام “جمعیت جهانی دانشجویان علیه فقر” شناخته می شود.

پاسخ دهید