شما در این صفحه هستید
صفحه اصلی > پرشین پاکدشت
تیم پرشین پاکدشت، در نیمه آبان ماه سال ۱۳۹۵ ، به آن نظم و جدیتی که لازمه هر کار تیمی موفق است رسید . در ابتدا ۲۸ باریکن – بصورت متغیر – و ۲ مربی در تمرینات این تیم حضور پیدا کردند .
تمام نونهالان و نوجوانان حاضر، تجربه حداقل یک بار بازی فوتبال را داشتند اما در تمرینات این تیم رفته رفته سبک و ذهنیت بازی فوتبال برای آن ها دستخوش تغییر شد . کادر فنی برای طراحی تمرینات خود در بسیاری از موارد از تمرینات مدارس فوتبال مطرح ایران و جهان، الهام گرفتند و سعی بر این دارند که سطح کیفی فوتبال را در این تیم از لحاظ تئوری و عملی نزدیک به فوتبال روز دنیا نگاه دارند و در موارد لزوم این کیفیت را با برگزاری کلاس های تئوری یا نشان دادن کلیپ های آموزشی، تقویت کردند.
لازم به ذکر است که آن چه بیش از تمام تمرینات فنی و ذهنی و بدنی، در برنامه این تیم هست و خواهد بود درس پهلوانی و جوانمردی است که مربیان تلاش میکنند با گفتار و رفتار خود ، بازیکنان را به آن دعوت و تشویق کنند .
طی گذشت زمان این تیم توانست توسط جذب خیر، اقدام به خرید تعداد محدودی لباس و کفش ورزشی برای بازیکنان کند تا نیاز به کفش و لباس مناسب برای تمرینات یا بازی های دوستانه را برآورده کرده، و روحیه تیمی و نظم و جدیت را هم تقویت کند. لباس هایی که برتن قهرمانان ما هویت خواهند گرفت.
با توجه به اینکه از اهداف اصلی این تیم، جذب نونهالان و نوجوانان به تحصیل و ورزش بوده گاها با صلاحدید تیم شناسایی – مددکاری خانه علم پاکدشت، بازیکنان جدید به این تیم جذب شدند .این امر ناخودآگاه موجب تقسیم تمرینات تیم به دو گروه شد که  تمرینات گروه دوم نیز ، بصورت موازی و همزمان با گروه اول اما متفاوت در حال انجام است تا از لحاظ آمادگی بدنی و تکنیکی بتوانند خود را به سطح بازیکنان دیگر برسانند . گفتنی است در صورت ادامه همین روند ، برای سال های آینده پرشین پاکدشت تیم نوجوانان را هم برای حضور در لیگ پرشین معرفی خواهد کرد .
با وجود تمام محدودیت ها و مشکلات برای فراهم آوردن زمین چمن مناسب در شهر پاکدشت، در حال حاضر این تیم تمرینات خود را به طور مستمر در ۱ روز از هفته – روزهای جمعه – با بطور متوسط ۴۵ بازیکن و ۵ نفر مربی و کادر فنی ، ادامه میدهد . پرشین پاکدشت علاوه بر برگزاری مسابقات دوستانه با دیگر تیم های جمعیت امام علی، بخشی از برنامه بلند مدت خود را نیز به  برگزاری مسابقات دوستانه با تیم های محلی و مطرح اختصاص داده است تا علاوه بر اینکه این هدف و این منش و این استعدادهای نهفته را به همگان بشناساند، قدمی نیز برای معرفی و جذب بسیاری از بازیکنان توانمندش در تیم های شهر پاکدشت و تهران بردارد . باشد که نوید بخش آینده ای روشن برای این قهرمانان باشیم .
تیم پرشین پاکدشت مفتخر است به بازیکنانش، به اینکه مستطیلی را کشید که در آن کودکانی توانایی خود را کشف و ارتقا بخشند ، باور دارد به خودباوری بازیکنانش و معتقد است به شعارش که حق انتخاب است برای همه کودکان، معتقد است به این که ندیدن دلیل بر نبودن نیست، ندیدن به علت نبودن ماست.

 

پرشین نونهالان پاکدشت
پرشین نونهالان پاکدشت
بالا