شما در این صفحه هستید
صفحه اصلی > پرشین احمدآباد مستوفی
شعار احمدآباد مستوفی
شعار احمدآباد مستوفی
بهمن ۱۳۹۴ کودکان خانه ایرانی احمدآباد مستوفی، بند کفش‌هایشان را محکم کردند تا تیم پرشین احمدآباد با هفت بازیکن کار خود را آغاز کند. هفت مرد کوچک، زیر نظر حسین محمدی، مربی دلسوز خود تمرین‌های خود را در سالن ورزشگاه تختی احمدآباد، شروع کردند و رفته‌رفته بر تعدادشان افزوده شد. فرزندان خانه ایرانی احمدآباد پس از سه ماه تمرین مداوم، اردیبهشت ۹۵ به میهمانی پرشین شهرری در مجموعه ورزشی شهرسالم رفتند.
این مسابقه آزمونی بود تا مربی تیم فوتسال احمدآباد آمادگی شاگردانش را برای حضور در مسابقات محک بزند.
۱۶ خرداد ۱۳۹۵ برای نونهالان احمدآباد طعم دیگری داشت. در این روز، آن‌ها نخستین تمرین خود را روی چمن ورزشگاه تختی انجام دادند تا تیم فوتبال پرشین احمدآباد مستوفی رسما کار خود را آغاز کند. این تیم با حضور بیش از ۳۰ بازیکن، دو بار در هفته به تمرین می‌پردازد.مسابقات تدارکاتی برای این تیم به منظور حضور در دومین دوره لیگ پرشین، اواخر تیرماه آغاز شد که تا پیش از شروع لیگ، از ۱۱ بازی تدارکاتی صاحب ۸ برد، ۲ تساوی و یک باخت شده‌است.
پرشین احمدآباد در ۱۱ بازی تدارکاتی خود با ۲۸ گل زده، ۸ گل خورده و میانگین ۲٫۵ گل زده در هر بازی، نتایج درخشانی به‌دست آورده و خود را به عنوان یکی از مدعیان لیگ پرشین در سال ۱۳۹۵ معرفی کرده است.
این تیم امسال در رده نوجوانان در لیگ پرشین شرکت می کند.

 

نوجوانان احمدآباد مستوفی
نوجوانان احمدآباد مستوفی

 

 

بالا