شما در این صفحه هستید
صفحه اصلی > پرشین گرگان
شعار گرگان
شعار گرگان
تیم فوتبال پرشین گرگان در تاریخ ۴ مهر ۱۳۹۳ فعالیت خود را با کودکان محلات حاشیه شهر آغاز کرد. هدف از تشکیل این تیم ایجاد حس خودباوری، اعتماد به نفس و همکاری تیمی در بین آنها است.
در ابتدای شروع به کار، تعداد بازیکنان تیم حدود ۱۰ نفر بود که به مرور به ۵۰ نفر افزایش یافت که در دو رده سنی نونهالان و جوانان تقسیم بندی شده اند.که اکثریت آنها را کودکان و نوجوانان محلات الغدیر، اسلام آباد،ایرانمهر، عرفان و شریعتی شهر گرگان تشکیل می دهند.
تمرینات این تیم به علت تفاوت سنی و تقسیم بندی انها در رده های سنی مختلف در دو روز پنجشنبه و جمعه هر هفته به صورت مستمر برگزار می شود. در ابتدای شروع به کار، تمرینات تیم در سالن ورزشی دبیرستان شهید بهشتی گرگان برگزار می شد که پس از حدود ۶ ماه تمرین با توجه به احساس نیاز و صلاحدید مربی تیم، جلسات تمرینی از سالن به زمین چمن انقال یافت و در تاریخ ۲۱ فروردین اولین جلسه تمرین تیم در سال ۱۳۹۴ در زمین چمن آزادی گرگان برگزار شد و همچنان تیم پرشین گرگان در این زمین به تمرینات مداوم خود ادامه می دهد.
در طی فعالیت دو ساله تیم، سعی شده آمادگی کلی بازیکنان با استفاده از تکنیک های سرعتی و استقامتی بالا برده شود که در ابتدا به دلیل مشکلات متعدد از جمله ناهماهنگی بین بازیکنان، حضور نامنظم و عدم وجود امکانات ورزشی کافی کمی روند کار کند بود که در ادامه سعی شد با پیگیری ها و آموزش های متعدد، ایجاد حس کار تیمی بین بازیکنان، تهیه لباس و وسایل ورزشی و انجام مسابقات دوستانه بین تیم های مختلف … روند تمرین بازیکنان بهبود یابد. در این ماه ها انواع تکنیک های پاس کاری، کنترل و حمل توپ، تاکتیک های دفاعی و گذر از حریف با بازیکنان کار شد و بازیکنان و مربیان تیم همچنان به صورت مصمم به تمرینات خود ادامه می دهند.و در حال حاضر در حال آمدگی برای شرکت در مسابقات لیگ پرشین هستند.
این تیم امسال در دو رده نونهالان و جوانان در لیگ پرشین شرکت می کند.

 

بازیکنان جوانان پرشین گرگان:

پاسخ دهید

بالا