شما در این صفحه هستید
صفحه اصلی > پرشین ملک آباد کرج
شعار کرج
شعار ملک آباد کرج
تیم فوتبال پرشین ملک آباد کرج با رویکرد کار جمعی و مشارکت کودکان و نوجوانان پسر و کودکان محله های حاشیه ملک آباد­ از بهمن ماه سال ۱۳۹۲ با حضور دو نفر از نیروهای داوطلب که به صورت تفریحی فوتبال بازی می­کردند آغاز به کار کرد. داوطلبانی که تصمیم گرفته بودند زمان خود را جهت ایجاد یک جو دوستانه و مهارت آموزی به کودکان به تیم اختصاص دهند. در خرداد ماه سال ۱۳۹۳ به یاری خیرین تجهیزات اولیه برای تمامی اعضای تیم از قبیل لباس ورزشی و توپ فوتبال تهیه گردید. این مهم در ایجاد نظم تیمی و انگیزه به کودکان بسیار حائز اهمیت بود. ظاهر مرتب و یک شکل اعضای تیم هر روز بیشتر از روز قبل آنها را در یک محیط هم­ دل و هم ­سو قرار می­داد و این نکته در رفتار کودکان در خانه ایرانی نیز تأثیر مثبت فراوانی داشت.
مربیان، تیم را در تیرماه سال ۱۳۹۳ به دلیل مشغله­ی کاری ترک کردند و به دلیل عدم حضور نیروی مرد در آن زمان، دو تن از مربیان تیم والیبال دختران خانه ایرانی ملک آباد مسئولیت تیم را جهت از بین نرفتن انگیزه­ ی به وجود آمده در تیم فوتبال و نیز متوقف نشدن روند رو به رشد تیم بر عهده گرفتند.
با پیگیری­های فراوان انجام شده جهت شروع به فعالیت دوباره­ی تیم، با اعلام آمادگی یک عضو داوطلب و نیز آماده­سازی سالن ورزشی و تامین تمامی تجهیزات از قبیل لباس ورزشی، توپ، ساک ورزشی و … در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۴ فعالیت تیم با تمام توان و انرژی از سر گرفته شد.
در حال حاضر تیم با حضور ۷ عضو داوطلب-۲ سرپرست، ۲ سرمربی و ۳ مربی- ۲۲ بازیکن در تیم نوجوانان و ۴۵ بازیکن در تیم نونهالان با هدف پیشبرد اهداف مددکاری کودکان ، ایجاد یک روحیه­ ی تیمی در آنها، ارتقای سطح سلامتی و سطح انگیزه کودکان و نوجوانان محله های حاشیه ملک آباد کرج فعالیت می نمایند.
جوانان ملک آباد کرج
جوانان ملک آباد کرج

 

پاسخ دهید

بالا