شما در این صفحه هستید
صفحه اصلی > پرشین لب خط
شعار لب خط
شعار لب خط
تیم فوتبال پرشین لب خط از بهمن ماه ۱۳۹۲ کار خود را آغاز نمود. در ابتدا این تیم تنها در رده ی سنی نونهالان (متولدین ۱۳۸۱ به بالا) تشکیل شد و تمرینات خود را در زمین چمن انجام می داد.از اواسط مرداد ماه سال ۹۳ تمرینات این تیم با شکل منظم تری با هدف آموزش و ارتقاء سطح فنی کودکان و نوجوانان این منطقه که دارای استعداد در زمینه رشته ورزشی فوتبال هستند پیگیری شد. تمرینات در روز جمعه هر هفته از ساعت ۱۵ الی ۳۰/۱۶ در زمین چمن مصنوعی ورزشگاه دیگری برگزار می شد که پس از مدتی به زمین چمن مجموعه ورزشی فجر انتقال پیدا کرد. در ابتدای کار ، هدف اولیه ایجاد نظم و شکل پذیری در قالب یک فعالیت گروهی در بین کودکان بود تا بتوانند در کنار هم بودن و مشارکت جمعی را تجربه کنند.
همینطور مهمترین شعاری که بچه ها در روز اول با آن آشنا شدند شعار اخلاق در ورزش بود که نتایج به دست آمده نشان می دهد ، کودکانی که شاید برخی از آنها از ابتدای دوران زندگی خود با این وازه بیگانه بودند ، کاملا این مفهوم را پذیرفته اند و در زمان ورزش مطابق آن عمل می کنند.به طوریکه بیان کوچکترین کلمه غیر اخلاقی را به عنوان خطا در بازی پذیرفته اند و این خود می تواند دست آورد بزرگی برای تیم در راستای تحقق اهداف اولیه اش برای برگزاری برنامه هایی از این دست باشد. با توجه به موفقیتهای به دست آمده تا به امروز در خصوص رعایت نظم ، اخلاق و انجام فعالیت های جمعی با پذیرفتن قوانین حاکم بر آن از طرف کودکان و همین طور شناسایی افراد مستعد در این زمینه ، اکنون فرصت مناسبی است برای برداشتن گامهای بعدی با انجام تمرینات تاکتیکی در راستای ارتقاء کامل سطح فنی کودکان و تشکیل تیمی منسجم و قدرتمند.
تمرینات تیم تا اوایل زمستان سال ۹۳ در زمین چمن ادامه داشت و با توجه به شروع فصل سرما تمرینات تیم به سالن مجموعه ورزشی شهید پناهیان در میدان خراسان ، خیابان شهید کاظمی در روزهای جمعه در سانس ۳۰/۱۰  الی  ۱۲ ظهر انتقال یافت.
به مرور زمان تیم نوجوانان پرشین لب خط نیز در سال ۱۳۹۴ تشکیل شد. این تیم در رده ی سنی متولدین ۱۳۸۰ به پایین تشکیل شد.  و در همان مجموعه در کنار تیم نونهالان مشغول فعالیت شد.

 

پاسخ دهید

بالا