شما در این صفحه هستید
صفحه اصلی > پرشین ساری
شعار ساری
شعار ساری
تیم فوتبال پرشین ساری از اسفندماه سال ۱۳۹۲ با ۱۱ بازیکن شروع به فعالیت کرد. تمرینات این تیم هفته‌ای یک جلسه به صورت مستمر از اول اسفند تاکنون ادامه دارد. از ابتدای شهریورماه تمرینات این تیم به صورت حرفه‌ای و با حضور چند مربی و کمک مربی پیگیری گردید و تعداد بازیکنان به ۲۴ نفر افزایش یافت.
تاکنون این تیم چندین مسابقه دوستانه در محل تمرینات تیم و شهرهای اطراف برگزار کرده است. اولین مسابقه به مناسبت روز جهانی کودک در ۱۵ مهرماه ۹۳ بین معلم‌های خانه ایرانی و تیم پرشین برگزار شد. مسابقه بعدی در دی ماه ۹۳ بین تیم‌های پرشین ساری و استقلال ساری برگزار شد. در این مسابقه بچه‌ها از نظر رفتاری بسیار عالی ظاهر شدند.
از فروردین سال ۹۴ تعداد بازیکنای تیم به ۳۲ بازیکن افزایش پیدا کرد تعداد بازیکنان نونهال ۱۷ نفر از سن ۸۵ تا ۸۱ و تعداد بازیکنان نوجوان نیز ۱۵ نفر که از سن ۸۰ تا ۷۸ هستند.از فروردین تمرینات به دو روز در هفته افزایش پیدا کرد و از اواخر تیر تمرینات به سه روز در هفته افزایش پیدا کرد. تا کنون تیم پرشین ساری نزدیک به ۴ بازی دوستانه فوتبال و ۱۵ بازی فوتسال انجام داده است نام محله هایی که بچه ها حضور دارند، به ترتیب. ترک محله ، نوبنیاد، غفاری، تازه آباد می باشد.
هدف از تشکیل تیم فوتبال در اوایل در زمینه ی ورزشی و تاثیرگذاری بر کودکان و نوجوانان بود و امروز علاوه بر این هدف پیشرفت تیم از نظر فوتبال نیز مد نظر است.  به همین دلیل سعی شده تعداد تیم های ورزشی را افزایش داده شوند تا کودکان در هر زمینه ایی که استعداد دارند در آن زمینه فعالیت کنند.
این تیم امسال در سه رده نونهالان و نوجوانان و جوانان در لیگ پرشین شرکت می کند.
نونهالان پرشین ساری
نونهالان پرشین ساری
نوجوانان پرشین ساری
نوجوانان پرشین ساری
جوانان پرشین ساری
جوانان پرشین ساری

 

One thought on “پرشین ساری

پاسخ دهید

بالا