شما در این صفحه هستید
صفحه اصلی > تیم فوتبال پرشین آمل
شعار آمل
شعار آمل
تیم فوتبال نونهالان پرشین بعد از شناسایی های انجام شده و مراحل طی شده ، با ۱۴ بازیکن و با داشتن مربی جوان و حرفه ای تیم های پایه آمل در تاریخ ۲۸/۱۰/۱۳۹۳ ،  به طور رسمی در سالن ۱۴ معصوم آمل شروع به کار کرد.
در جلسات متعدد تعداد بازیکنان متغیر بود، ولی به طور متوسط حدود ۱۱ نفر در هر جلسه حضور داشتند. در بهمن ماه، با توجه به اندک پیشرفت بچه ها و ذوق و انگیزه ی آن ها ، کفش های فوتبال ، لباس یکدست قرمز ، توپ های استاندارد و ساک ورزشی . سایر وسایل مورد نیاز تهیه شد و بچه ها با انگیزه بیشتری تمرینات را ادامه داده و معنای تیم بودن را کاملا درک کردند.

تاریخچه ی تیم فوتبال پرشین آمل:  

در جلسات متعدد تعداد بازیکنان متغیر بود ، ولی به طور متوسط حدود ۱۱ نفر در هر جلسه حضور داشتند.
در بهمن ماه، با توجه به اندک پیشرفت بچه ها و ذوق و انگیزه ی آن ها ، کفش های فوتبال برایشان تهیه شد و ادامه ی تمرینات هم به صورت جدی تر برگزار شد ، اما به دلیل کوچک بودن سالن،دشواری تمرین ها و  پیشرفت بسیار نا چیز ، لذا در تعطیلات عید نوروز مسولین فوتبال جمعیت آمل به این نتیجه رسیدند که سالنی بزرگتر گرفته تا کیفیت کار بهتر بشود و این امر به لطف دوستان عملی شد و تمرینات در سالنی بزرگتر و بهتر به نام سالن شهید قاسمی پیگیری شد و چون راه نسبتاً دور بود سرویس هم برای بچه ها تدارک دیده شد.

روند پیشرفت بازیکنان فوتبال جمعیت امام علی (ع) 

کلاس های فوتبال برای رده سنی نونهالان تیم پرشین حدوداً ۲ ماه قبل از پایان سال ۱۳۹۳ شروع شد و تمامی اعضای این جمعیت سعی بر این داشته تا قدمی بر بهبود رفتاری و بویژه فوتبالی برای این کودکان بردارند.
در ابتدای برگزاری کلاس های فوتبال، این کودکان به هیچ قوانینی پایبند نبودند و ما تلاش خودمان را بر این قرار دادیم تا اصول اخلاقی و نظم تیمی را به آنها بیاموزیم و خوشبختانه با عنایت خداوند و کمک دوستان توانستیم تا حدود زیادی به هدفمان دست پیدا کنیم. خوشبختانه شاهد روند رو به رشد تیم هستیم و امیدواریم نمایش خوبی، هم در بحث فنی و هم در حیطه اخلاق داشته باشیم.
این تیم امسال نیز در رده نونهالان در لیگ پرشین شرکت می کند.
نونهالان پرشین آمل
نونهالان پرشین آمل

 

One thought on “تیم فوتبال پرشین آمل

پاسخ دهید

بالا